Zajęcia

HATHA JOGA
to uważna praktyka, na której wykonujemy klasyczne asany, szukając w nich rozluźnienia i komfortu.
Ćwiczenia te w połączeniu z oddechem poprawiają elastyczność, siłę mięśni głębokich, a także likwidują wszelkie napięcia.
Zajęcia jogi relaksują, odprężają, oczyszczają. Budują most pomiędzy ciałem – umysłem – duchem.

AERIAL YOGA
to spełnienie marzeń o lataniu!!!
Zajęcia będące połączeniem wielu technik: jogi, pilatesu, akrobatyki, masażu, stretchingu, czy treningu funkcjonalnego.
Praktyka odbywa się w chustach podwieszonych pod sufitem systemem alpinistycznym.
Końcowa relaksacja w chuście/ hamaku doskonale odpręża, regeneruje i uzdrawia.

VINYASA YOGA
praktyka, w której płynny ruch jest zsynchronizowany z oddechem, czyli gładkie nieprzerwane przejścia z pozycji do pozycji dostosowane
do Twojego rytmu wdechów i wydechów. Zajęcia skierowane do fanów dynamicznych form pracy z ciałem, świetne również jako trening uzupełniający dla biegaczy, atletów, pływaków czy triathlonistów.

Joga dla kręgosłupa
to zestaw wybranych jogowych pozycji zapobiegających bólom kręgosłupa
i wzmacniających mięśnie posturalne.
Poza poprawą pracy mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa na zajęciach wzmacniamy też kolana, nadgarstki i obręcz barkową.
Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i zwiększenie elastyczności tkanek.

PILATES
to uniwersalny trening wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, poprawiający posturę, zapobiegający bólom pleców. Opiera się na kontroli, wyśrodkowaniu ruchu i zsynchronizowaniu go z prawidłowym oddechem. W tym treningu liczy się precyzja, ale też płynność ruchu, wdzięk i harmonia.

YOGA KIDS
to wspaniała forma aktywności fizycznej i dobra zabawa:-)
Joga wzmacnia i uelastycznia ciało, poprawia koncentrację i koordynację psychoruchową, buduje poczucie własnej wartości i pewności siebie, zwiększa świadomość oddechu, uczy cierpliwości, sztuki relaksu, bycia tu i teraz, szacunku do drugiego człowieka, zwierząt, dbania o naturę.
W ogromnym hałasie dzisiejszego świata daje możliwość wyciszenia się i usłyszenia własnych myśli.
Pokazujemy, czym jest joga. wspólnie uczymy się prostych i przydatnych pozycji, które nazywamy asanami. To bardzo łatwe. Musimy jedynie naśladować drzewa, zwierzęta, ptaki lub przedmioty?
Techniki zaczerpnięte z jogi są coraz częściej doceniane przez lekarzy, terapeutów, nauczycieli i rodziców na całym świecie.